STANOWISKO

Jeśli stawiasz na swój rozwój zawodowy jako Junior Account Manager, cenisz partnerskie relacje w pracy i chcesz dołączyć do zwinnej organizacji, to czekamy na Ciebie!

TWOJE ZADANIA
  • budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami biznesowymi oraz udzielanie im bieżącego wsparcia
  • aktywne poszukiwanie nowych szans biznesowych
  • udział w procesie sprzedażowym (oferty, przetargi)
  • współrealizacja celów sprzedażowych i raportowanie wyników
  • bliska współpraca z wewnętrznymi działami oraz podwykonawcami
NASZE OCZEKIWANIA
  • ciekawość, zapał i motywacja do rozwijania się i osiągania najlepszych rezultatów
  • pozytywne nastawienie, umiejętności komunikacyjne
  • znajomość rynku reklamowego
  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży b2b
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • umiejętności szukania kreatywnych rozwiązań
DODATKOWO DOCENIMY
  • znajomość zagadnień związanych z drukiem offsetowym, cyfrowym, znakowania produktów
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe sprzedaż / marketing i pochodne
OFERUJEMY
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji dzięki szkoleniom wewn. i zewn. oraz współpracy z profesjonalistami
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie, dające satysfakcję uzależnione od wyników sprzedażowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub elastyczne formy umowy, dostosowane do prowadzonych projektów
  • kulturę organizacyjną opartą na partnerskim podejściu, bliskiej współpracy, dzieleniu wiedzą
  • pracę w systemie zdalnym
  • jasno przedstawioną ścieżkę kariery oraz benefitów

Aplikację wraz z CV prosimy wysyłać na adres mailowy biuro@arcc.pl, w tytule wiadomości prosimy zawrzeć nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja oraz nazwisko.