Notesy Reklamowe

notesy reklamowe

Notesy reklamowe

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie poligrafii reklamowej, które pozwalają naszym klientom skutecznie dotrzeć do swojej grupy docelowej.

Naszą domeną są inspirujące, w pełni spersonalizowywane
artykuły promocyjne, takie jak notesy samoprzylepne, notesy książkowe, znaczniki indeksujące, kalendarze i produkty offsetowe.

Każdy z produktów jest wykonany od “0” zgodnie z najbardziej szczegółowymi wytycznymi oraz potrzebami.

Wybrane produkty

notesiki samoprzylepny

Notes samoprzylepny Basic

Notesy samoprzylepne są idealnym rozwiązaniem zawsze wtedy, kiedy mamy potrzebę zanotować coś ważnego. Pozwalają na…
notesy w indywidualnym kształcie

Notesy w indywidualnym kształcie

Notesy samoprzylepne oferujemy również w niestandardowych kształtach i formatach. Dysponujemy szeroką gamą gotowych wykrojników, a…

Technologia druku Vivid Print

vivid print

Druk

Ostrzejsze i bardziej intensywne zobrazowanie grafik ze znacznie lepszym skupieniem na szczegółach, które wcześnienie były niewidoczne ze względu na ograniczenia technicze związane ze stosowaniem klasycznego druku rastrowego.
vivid print

Jakość

Innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w procesie produkcji związane z przygotowaniem papieru samoprzylepnego pod zadruk pozwala ograniczyć problem odrywania farby w obszarze paska klejowego.
vivid print

Czas produkcji

Znacznie szybsze realizacje zamówień dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w trakcie procesu drukowania. Wszystkie następujące procesy produkcyjne dla zamówień można rozpocząć zaraz po zakończeniu druku notesów samoprzylepnych.
vivid print

Ceny

Wykorzystując możliwość łączenia kilku prac w procesie druku, zmniejszone zostają koszty, co powala na otrzymanie niższych cen w przypadku grafik z nadrukiem CMYK niż w przypadku dwóch kolorów.

Gwarantujemy

Solidny dostawca

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy od 25 lat budują świadomość i rozpoznawalność brandów poprzez zdobienie kubków i świec reklamowych.

Dotrzymujemy terminów zamówień dzięki zaawansowanemu know-how oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu.

Jakość i bezpieczeństwo

Oferowane przez nas produkty wraz z technologiami spełniają szereg norm związanych z bezpieczeństwem, co potwierdzają uznane instytucje.

Nasze technologie są zgodne z normami dotyczącymi kontaktu z żywnością, bezpieczeństwa oraz przechodzą różne testy wytrzymałościowe. Testy przeprowadzane są przez międzynarodowe ośrodki badawcze.

Terminowość

Wysoką terminowość gwarantujemy Ci dzięki zaawansowanemu know-how, nowoczesnemu parkowi maszynowemu o mocach przerobowych.

Cała nasza produkcja odbywa się w jednym miejscu!

Notesy reklamowe w kategoriach

notesy książkowe

Notesy książkowe

Praktyczne i eleganckie, są doskonałym narzędziem do notowania pomysłów, spotkań czy ważnych terminów. Personalizowane logo Twojej firmy na solidnej okładce gwarantuje, że Twoja marka będzie zawsze obecna w codziennych działaniach klientów.
zestaw notesów samoprzylepnych

Zestawy notesów samoprzylepnych

Najbardziej popularny zestaw notesów samoprzylepnych w twardej oprawie, która nadaje produktowi charakterystyczny i niepowtarzalny wygląd. Okładka tego produktu może być laminowana folia matową, błyszczącą lub aksamotna z wybiórczym lakierem UV. Okładka moze ybc wykonana z wykorzystaniem papieru, a także z różnego typu oklein introligatorskich.
poligrafia reklamowa

Planery indywidualne

Stylowe i funkcjonalne planery indywidualne - idealne narzędzie do organizacji życia osobistego i zawodowego. Dzięki personalizacji logo Twojej firmy na solidnej okładce, Twoja marka towarzyszy klientom w codziennych wyzwaniach, pomagając im efektywnie zarządzać czasem i zadaniami.
bloki

Bloki i notesy

Proste, klejone notesy są wyjątkowo praktycznym i ekonomicznym produktem. Idealnie sprawdzają się na spotkaniach, konferencjach, wykładach, zawsze wtedy kiedy istnieje konieczność sporządzenia niezbędnych notatek.
zestaw notesów

Zestawy notesów

Zestaw notesu offsetowego, notesu samoprzylepnego i znaczników z możliwością wzbogacenia o elastyczną gumkę są praktycznym produktem.
notes kostka

Kostki karteczek

Kostki notesów pozwalają nie tylko na indywidualny zadruk pojedynczych karteczek. Ścianki produktu mogą zostać dodatkowo wykorzystane do stworzenia unikalnego komunikatu marketingowego.

Dbałość o środowisko i Certyfikat FSC®

water base glue

Dbałość o środowisko naturalne

W odróżnieniu od wielu producentów wykorzystujących solwentowy papier samoprzylepny, członkowie stowarzyszeni w organizacji Club Of Notes, korzystają z klejów skonstruowanych na bazie wody, unikając tym samym szkodliwych dla środowiska składników wykorzystujących w procesie produkcji rozpuszczalniki. W ofercie posiadamy papiery pochodzące w 100% z recyklingu a wszystkie notesy samoprzylepne są pokryte paskiem klejowym na bazie wody eliminującym szkodliwość w procesie produkcyjnym produktów wykorzystujących tradycyjne solwentowe rozwiązania.
fsc

Certyfikat FSC®

Symbol FSC na produktach oznacza, że materiały wykorzystane do ich produkcji pochodzą z dobrze zarządzanych lasów posiadających certyfikat FSC, innych kontrolowanych źródeł lub z recyklingu. Organizacja FSC (Forest Stewardship Council®) jest międzynarodową organizacją pozarządową promującą poprawne przyrodniczo, korzystne społecznie i opłacalne ekonomicznie gospodarowanie zasobami leśnymi świata. Firmy zaopatrujące się w surowiec certyfikowany i uczestniczące w certyfikowanym łańcuchu dostaw, spełniając odpowiednie wymagania, mogą etykietować produkty symbolem FSC. Produkcja zaopatruje się, na przykład w papier samoprzylepny, będący podstawowym komponentem wytwarzanych produktów, u dostawców certyfikowanych w ramach systemu FSC. Pytaj o certyfikowane produkty w naszej ofercie.

Wzorniki

Nasze wybrane realizacje

Zrealizujemy dla Twojej firmy idealny notes.

Rozpromujemy Twoją markę!

Zainspiruj się

poligrafia reklamowa
poligrafia reklamowa
poligrafia reklamowa
poligrafia reklamowa